SPEAKING CLUB - W PIGUŁCE

 

SPEAKING CLUB - to miejsce, w którym gromadzimy najciekawsze materiały dotyczące Speaking Concerts. Znaleźć tu można m.in. artykuły rozszerzające zagadnienia poruszane podczas koncertów, pliki multimedialne oraz specjalnie dedykowane oferty biletowe na koncerty organizowane przez Fundację Fabryka Sztuki.

INFORMACJE PODSTAWOWE

1. Każda osoba, która zapisuje się do klubu, uzyskuje status członka SPEAKING CLUB. 

2. Przystąpienie do klubu jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi obowiązkami. 

3. Członkostwo  SPEAKING CLUB  umożliwia zakup aż 4 biletów na Speaking Concerts organizowane przez Fundację Fabryka Sztuki w cenie promocyjnej – dla członka klubu i osób towarzyszących.

4. Informacja o koncertach objętych promocją jest dostępna po zalogowaniu na konto użytkownika na stronie www.speakingconcerts.com oraz w siedzibie organizatora -  Fundacji Fabryka Sztuki. 

NEWSLETTER – INFORMATOR KONCERTOWY

Członkowie SPEAKING CLUB otrzymują dedykowany newsletter, w którym Informujemy o najważniejszych koncertach i innych wyjątkowych wydarzeniach organizowanych przez Fundację Fabryka Sztuki. Członkowie klubu są zawsze  na bieżąco z repertuarem SPEAKING CONCERTS

RABATY 

Dla członków SPEAKING CLUB stworzyliśmy specjalną strefę promocji. Będą się w niej pojawiać koncerty, na które obowiązują zniżki. 

SPECJALNE PROMOCJE Z DLA CZŁONKÓW KLUBU

Oferujemy również dodatkowe promocje dla Członków Speaking Club. Informacja o aktualnych promocjach jest dostępna po zalogowaniu na konto użytkownika, w sekcji Promocje Speaking Club.  O szczegóły można również pytać w  siedzibie Fundacji Fabryka sztuki

Przydzielamy różne kody rabatowe dedykowane dla członków SPEAKING CLUB.  Informacja o kodach będzie wysyłana drogą e-mailową.   

JAK DOŁĄCZYĆ DO KLUBU

Wystarczy wejść na stronę główną www.speakingconcerts.com i zarejestrować się w okienku po lewej stronie wypełniając krótki  formularz. Po kliknięciu linka aktywacyjnego, który otrzymają Państwo na podany adres e-mail - można zalogować sie ponownie.