Speaking Concert "Ostatnie Requiem, czyli M jak Mozart" - NOWY TERMIN KONCERTU!

26-10-2021
Speaking Concert "Ostatnie Requiem, czyli M jak Mozart" - NOWY TERMIN KONCERTU!
Szanowni Państwo,
czas pandemii niestety jeszcze trwa, a kultura i sztuka bardzo mocno odczuwają brak stabilizacji, zmieniające się obostrzenia i cierpią nie mogąc w pełni rozwinąć skrzydeł.
 
Fundacja Fabryka Sztuki nie poddaje się, ale nie wszystko co wydawało się możliwe do zrealizowania może się odbyć. Z bardzo wielkim żalem musimy zmienić termin zaplanowanego wydarzenia Speaking Concert - Ostatnie Requiem, czyli M jak Mozart. Koncert, który zaplanowany był na 31 października 2021 roku w Auli UAM w Poznaniu, odbędzie się w 28 marca 2022 roku w poznańskiej Auli UAM o godzinie 19:00. Państwa bilety zachowują oczywiście ważność.
 
Tymczasem, z przytupem i iskrą w oku, zapraszamy na rozśpiewany i roztańczony Speaking Concert " Czardasz...", który odbędzie się 30 stycznia 2022 roku o godzinie 17:00 w poznańskiej Auli UAM.
 
Niesamowicie rozhulany Budapeszt, magia świateł, taniec, kobiety i śpiew to tylko słowa, ktore mogą znaleźć swoje znaczenie jedynie podczas tak niezwykłego koncert jakim jest Speaking Concert " Czardasz..."
 
Czekamy na Państwa z uniesionym kieliszkiem Tokaju w dłoni i niecierpliwymi nogami rwącymi się do tańca!
Jeżeli jednak zdarzy się tak, że kompletnie nie będzie Państwu pasował termin koncert, oczywiście dokonamy Państwu zwrotu za bilety.
O podjętej przez Państwa decyzji prosimy poinformować Nas przez "FORMULARZ" dostępny na dole strony.
 
Zespół Speaking Concerts